Motor ve Mekanik Bakımı

Mekanik Bakım

Volkswagen, Audi, BMW ve Mercedes marka araçlarda motor elemanlarının arıza tespit işlemleri yapılarak, revizyon ve rektifiye işlemleri garantili olarak tamamlanmaktadır. Araç güvenliğiniz yönüyle, yaz ve kış dönemi olarak yılda 2 kez aracınızı kontrol ettirmenizi tavsiye ediyoruz. Aracınıza yaptıracağınız periyodik ve düzenli bakımlar sayesinde araçlarınızı problemsiz, sorunsuz, güvenli şekilde kullanabilmeniz mümkün olacaktır.

Motor Bakım Tamir ve Revizyonu

Motor revizyonunda motorun bütün parçaları sökülerek inceleme ve kontroller yapılır. İşlevini kaybetmiş olan parçaların yerine yenileri alınır. Alınan bu yeni parçaların, kalan parçalara uyumlu olması önem arz etmektedir. Gelen parçaların yerlerine monte edilmesi dışında, Krank, silindir kapağı, silindir bloğu ve yatak taşlamaları gibi işlemlerin yapılması ve ayrıca en çok ustalık gerektiren detay olan honlama işleminin yapılması gerekmektedir.

Kısaca tüm motor mekanik ve tamir işlemlerinde tecrübeli ekibimiz sizler için en optimal ve doğru çözümü en iyi şekilde uygulayarak çözüm sunmaktadır. Bu bağlamda gerek periyodik bakımlar, gerekse arıza durumlarında, masrafın büyüyerek daha ciddi giderlere sebep olmaması ve bütçenizi yormaması adına peronlarımıza bekleriz.